W zakładce „Konfiguracja” masz możliwość określić sposób działania aplikacji. Dostępne opcje to:


Wybór wyświetlanej ceny

Dostępne wartości: netto, brutto, brutto i netto, nie wyświetlaj ceny.


Możliwość wyświetlania przycisku "Powiadom o dostępności"

Możesz zdecydować, czy chcesz wyświetlać przycisk "Powiadom o dostępności" dla niedostępnych produktów. Kliknięcie na przycisk spowoduje otwarcie okna pop-up, gdzie klient podaje swój adres e-mail, na który dostanie powiadomienie, gdy produkt stanie się ponownie dostępny.
Możliwość wyświetlania zdjęć w formacie webp

Jeśli na swoim sklepie masz wybraną opcję "Zmień rozszerzenie zdjęć na webp", wtedy włącz w naszej aplikacji "Zdjęcia w formacie webp", aby przyśpieszyć ładowanie się zdjęć w Boxach produktowych.Możliwość wyboru nowego, ulepszonego slidera (owl) -  tylko wersja PRO

Możesz włączyć ulepszony slider zdjęć, który zastąpi standardowy slider Shopera. Nowy slider jest w pełni responsywny i daje możliwość przeglądania produktów za pomocą przewijania (przeciągania), czy standardowych strzałek po bokach.Wyświetlanie najniżej ceny z 30 dni (Omnibus)

Masz teraz możliwość w konfiguracji aplikacji włączyć wyświetlanie najniżej ceny produktu z 30 dni (Omnibus). Dodatkowo możesz skonfigurować tłumaczenia frazy "Najniższa cena z 30 dni" dla wszystkich języków na sklepie.


 

Jeśli chodzi o konfigurację, to tylko tyle - teraz możesz już spokojnie zająć się dodawaniem boxów z produktami, zobacz jak to zrobić w artykule Jak tworzyć boxy produktowe.