Aby wyświetlić boxy z produktem lub wieloma produktami należy zamieścić odpowiedni kod (tzw. shortcode) w dowolne miejsce na sklepie. Odpowiedni kod możesz stworzyć w aplikacji w zakładce „Generuj”.

Wybrane produkty

Jeśli chcesz ręcznie wybrać produkty, które chcesz wyświetlić możesz skorzystać z generatora z wyszukiwarką produktów, wystarczy, że wpiszesz nazwę produktu, naciśniesz enter a następnie wybierzesz produkt z listy. Następnie możesz dodać kilka kolejnych produktów. Na koniec skopiuj shortcode który wygenerował się poniżej i wklej go w wybrane miejsce w sklepie. 

Produkty z modułów Shopera

Kolejną możliwością jest wyświetlenie produktów, pochodzących z takich modułów jak promocje, nowości, produkty dnia czy produkty polecane. Wybieramy, z którego typu modułu chcemy pobrać produkty, ustawiamy ew. dodatkowe opcje i kopiujemy shortcode, który wstawiamy w dowolne miejsce w sklepie. 

Produkty z wyszukiwarki

Bardzo ciekawą opcją jest wyfiltrowanie produktów, które są wynikami wyszukiwania w sklepie. W tej opcji możemy wpisać dowolną frazę, moduł wyświetli te produkty, które są wynikiem wyszukiwania tej frazy w sklepie!

Produkty z kategorii

Ostatnią już opcją jest możliwość stworzenia boksów produktowych, które po prostu pochodzą z wybranej kategorii. W tym celu wyszukujemy kategorię i zaznaczamy ją.